INNOWACJE TEKA

Inwestujemy corocznie w dział I+D (Innowacje i Rozwój), aby zaoferować produkty, które uczynią markę rozpoznawalną na całym świecie za jej technologię i innowacje.

 • innovacion/ihood.jpg
  Teka iHood®
  To pierwszy okap, który integruje urządzenie do podłączenia iPoda lub iPhona, które razem z dwoma głośnikami pozwala słuchać muzyki bez utraty jakości dźwięku podczas, gdy okap pracuje na najwyższej mocy.
 • innovacion/hydroclean.jpg
  Teka Hydroclean
  Piekarniki Hydroclean posiadają unikalną emalię wewnątrz komory, która umożliwia wyczyszczenie wnętrza piekarnika w jedyne 24 minuty przy wykorzystaniu zaledwie szklanki wody.
 • innovacion/flex.jpg
  Teka Flex
  “Elastyczne” płyty indukcyjne posiadają nawet 30% więcej przestrzeni do gotowania pozwalając użyć jednocześnie kilku naczyń wykorzystując tą samą moc pola lub nawet większe naczynia w porównaniu do standardowych garnków.
 • innovacion/iquick.jpg
  Teka iQuick
  Ekskluzywny system iQuick (Smart Boiling) wykrywa obecność garnka i doprowadza wodę do zagotowania w najkrótszym możliwym czasie oszczędzając czas i energię.
 • innovacion/combo.jpg
  Piekarniki Combo
  Piekarniki Combo to jedyne piekarniki z dwoma odrębnymi komorami, które pozwolą przygotować pieczeń i pizzę w tym samym czasie. Wykorzystują taką samą przestrzeń jak standardowy piekarnik.
 • innovacion/isink.jpg
  Teka iSink
  Innowacyjna koncepcja będąca połączeniem nowoczesnej technologii oraz ponadczasowej klasyki. Dzięki elektronicznemu sterowaniu umieszczonemu w szklanej powierzchni zlewozmywaka można w bardzo precyzyjny sposób sterować baterią kuchenną – zarówno temperaturą (17 poziomów), jak i mocą strumienia wody (5 poziomów).
 • innovacion/icon.jpg
  Bateria łazienkowa Icon
  Jedna z najbardziej wytwornych i płaskich baterii na rynku. Smukłość form sprawia, że model ten wymaga zaawansowanej technologii produkcji.
 • innovacion/eco.jpg
  Eco system
  Systemy ekologiczne oszczędzają energię i zużycie wody we wszystkich seriach baterii łazienkowych Teka. Ograniczają zużycie wody do ponad 30%.